Trafokazje.eu

Trafokazje.eu

Urbacka - firma budowlana

Katalog firm
Kontakt Źlinice, Jędrzejczyka 15
tel. 501 239 987
www.urbacka.eu

Opis

Jesteśmy firmą rodzinną, a nasza kadra i baza sprzętowa zapewniają wykonawstwo na najwyższym poziomie. Od ponad dekady oferujemy szeroko pojęte usługi budowlane w mieście Opole, a także okolicy. Nasza specjalizacja to budownictwo przemysłowe i wielorodzinne, obsługa deweloperów. Wykonujemy roboty ziemne, stany surowe czy też konstrukcje żelbetowe. Przygotujemy szalunki, płyty fundamentowe oraz inne usługi budowlane. W ciągu ostatnich lat realizowaliśmy, bądź współrealizowaliśmy wiele dużych projektów budowlanych w mieście Opole lub okolicy. Były to m.in. budynki wielorodzinne, hala, hotel, zbiornik retencyjny, biurowiec, a także wiele innych. Rozbudowaliśmy również szkołę podstawową w Raszowej oraz budynek OSP w Źlinicach. Usługi budowlane Opole, Źlinice, Chmielowice, Krępno.

Dzięki nieustannemu rozwojowi staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną, która sprosta każdemu zadaniu. Ponad 10-letnie doświadczenie dodało nam wiele rozsądku oraz roztropności w realizacji trudnych zleceń. Rynek budowlany jest niesamowicie dynamiczny, dlatego stawiamy na elastyczność i otwartość na zmiany oraz nowoczesne rozwiązania. Obecnie zatrudniamy około 50 osób. Bazujemy na wykwalifikowanej załodze i doświadczonej kadrze inżynierskiej. W swojej pracy wykorzystujemy materiały sprawdzonych dostawców oraz profesjonalny sprzęt uznanych producentów. Główny obszar naszej działalności to Opole, jesteśmy jednak otwarci na zlecenia w okolicy. Kierujemy się mottem: Łatwiej wspiąć się na szczyt drużyną niż samemu. Jesteśmy firmą rodzinną, a nasza kadra i baza sprzętowa zapewniają wykonawstwo na najwyższym poziomie. Zabudowa miasta ma duży wpływ na jego postrzeganie zarówno wśród mieszkańców, jak i gości oraz potencjalnych inwestorów. Dokładamy wszelkich starań, aby z naszym udziałem, Opole było coraz piękniejsze, atrakcyjniejsze i przemyślane. Gwarantujemy jakość, a także terminowość realizacji zleceń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie! 

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Świadczymy usługi budowlane w zakresie:

  • budowa domów jednorodzinnych,
  • budowa hal magazynowych i produkcyjnych,
  • budowa domów wielorodzinnych,
  • usługi brukarskie kompleksowo (parkingi, chodniki, podjazdy),
  • roboty ziemne (wykopy, zasypy, zagęszczenia itp.),
  • rozbiórki i wyburzenia budynków, konstrukcje żelbetowe (stopy, płyty fundamentowe, słupy, stropy żelbetowe, zbiorniki),
  • wynajem rusztowań ramowych,
  • budownictwo przemysłowe,
  • roboty ziemne,
  • obsługa deweloperów.

Lokalizacja


Jędrzejczyka, Źlinice, 46-060

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 366
Wyświetlony: 2172
Wygasa: 2027-12-18 10:12:00
W kategoriach: USŁUGI BUDOWLANE

Komentarze