Trafokazje.eu

Trafokazje.eu

Usługi brukarskie Opolskie

Nawierzchnie z kostki brukowej stanowią ozdobę otoczenia naszego domu lub firmy. Pamiętajmy, że aby mogła się ona pięknie prezentować, niezbędny jest odpowiedni jej dobór.

brukarstwo

Wachlarz rodzajów i kolorów kostki brukowej dostępnej na naszym rynku jest naprawdę duży. Sprawdź lokalnych producentów kostki brukowej z Opolszczyzny. Pamiętajmy o tym, że faktura, kształt i kolor muszą ze sobą współgrać i tworzyć spójną całość z naszym otoczeniem. Warto więc zasugerować się np. kolorem ogrodzenia, dachu lub elewacji domu.

Więcej…

StylBruk - opolski producent kostki brukowej i galanterii betonowej

Katalog firm
Kontakt tel. 77 46 68 436
e-mail: biuro@stylbruk.eu
www.stylbruk.eu

Opis

Styl Bruk - Opolski Producent kostki brukowej i galanterii betonowej

 

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją, działamy na rynku śląskim od ponad 70 lat. Obecnie prowadzi ją czwarte pokolenie. Pierwotna nazwa wywodziła się od nazwiska założyciela, który rozpoczął działalność w Zielinie. Eryk Stryi specjalizował się w betoniarstwie, produkcji bloczków i kręgów betonowych oraz dachówek, które były ręcznie wytwarzane i ozdabiane. W 1972 r. rozpoczął swoją działalność w Wawrzyńcowicach w gminie Strzeleczki, w województwie opolskim, gdzie firma ma obecnie swoją siedzibę. Sukcesywnie wprowadzamy coraz to nowsze wzory. Oferta nasza z sezonu na sezon jest bogatsza i zaspokaja nawet najbardziej wymagających Klientów. W 2015 roku podjęliśmy decyzję o zmianie dotychczasowej nazwy firmy na Stylbruk.

 

  • Kostka brukowa
  • Ogrodzenia
  • Galanteria betonowa

 

KOSTKA W NOWYM STYLU!

 

tel. 77 46 68 436
e-mail: biuro@stylbruk.eu

www.stylbruk.eu

Lokalizacja


Wawrzyńcowice 12B, 47-370 Zielina

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 62
Wyświetlony: 3998
Wygasa: 2026-03-05 12:42:00
W kategoriach: BRUKARSTWO

Komentarze